Juniorka góly ve druhé části zvládla bitvu se Vsetínem a odskočila mu na šest bodů

P ř e r o v – Pikantní souboj podstoupili juniorští hokejisté Přerova. Na moravského soka ze Vsetína se jim v letošní sezoně daří, což potvrdili i v neděli v MEO Aréně. Podstatné momenty zápasu se odehrály během druhé třetiny. Zubři si zásluhou branek Kolaříka, Zmeškala a Fencla vypracovali komfortní náskok. Valaši sice ještě do přestávky snížili, dál už se však skóre neměnilo. Přerov porazil Vsetín 3:1 a v tabulce REDSTONE Extraligy juniorů se od něj odpoutal na rozdíl šesti bodů. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala se zároveň vrátili na první příčku.
31.kolo, neděle 12.1.2020
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
3:1
(0:0, 3:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 24. Kolařík (Hanák, Šabršula), 28. Zmeškal (Dřímal, Lekeš), 31. Fencl (Borot, Dřímal) – 32. Houser (Vrána, Apolenář). Rozhodčí: Grygera – Bernard, Zapletal. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 35:33. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Lekeš – Dřímal, Gréč, Šabršula, Takáč, Moučka, Kopeček – Kuba, Rozsahegyi, Kleniar, Petr, Fencl, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář
Málek (31. Tkadlec) – Holáň, Zeman, Kožený, Siner, Pernický, Houser, Kunst – Veselý, Zemánek, Holba, Vašenka, Pospíšil, Vrána, Hilšer, Klímek, Apolenář, Vavřík, Frimel