Postava uhájil čisté konto a juniorce stačil k vítězství v Šumperku jediný gól

Š u m p e r k – Tak trochu jako ve fotbalovém prostředí si při zápase v Šumperku museli připadat juniorští hokejisté Přerova. Za šedesát minut řádné hrací doby totiž padla jediná branka. V závěru druhé třetiny se o ni během přesilovky postaral útočník Adam Hradil a zajistil Zubrům všechny body. Domácí Mladí Draci nedokázali Michala Postavu v přerovské brance pokořit ani jednou. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala uspěli ve městě pod Jeseníky i podruhé v sezoně. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
28.kolo, středa 18.12.2019
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 37. Hradil (Fencl, Zmeškal). Rozhodčí: Blaževič – Bubela, Rychlý. Vyloučení: 9:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 16:32. Průběh utkání: 0:1.
Venouš – Ott, Blaháček, Holub, Štrbík, L. Cekr, Minařík, F. Cekr – Haluza, Trögner, Šembera, Habrman, Horký, Fibigr, Poledna
Postava – Vohrabal, Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Kuba, Rozsahegyi, Kleniar, Petr, Fencl, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář