Juniorka složila Vsetín a v soutěžním pořadí se na něj bodově dotáhla

V s e t í n – Poprvé v sezoně dobyli juniorští hokejisté Přerova stadion Vsetína. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala se od osmnácté minuty drželi ve vedení, které postupně navyšovali. Domácí se zmohli pouze na jedno snížení, víc jim Zubři nedovolili. V poslední třetině brankami Mynáře a Zmeškala stanovili konečné skóre utkání, Valachy porazili 4:1 a v tabulce REDSTONE Extraligy juniorů mají stejně jako oni na kontě 42 bodů.
24.kolo, neděle 8.12.2019
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 36. Kožený (Holba, Frimel) – 18. Hradil (Zmeškal), 32. Zmeškal, 51. Mynář (Šimanský), 59. Zmeškal (Borot). Rozhodčí: Vaněk – Hübl, Poláček. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 112. Střely na branku: 33:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Málek – Pernický, Zeman, Holáň, Kožený, Kunst – Vašenka, Hilšer, Holba, Zemánek, Babeliak, Novosad, Klímek, Jurek, Vavřík, Frimel
Postava – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Kolařík, Zmeškal, Šimanský, Kleniar, Fencl, Vohrabal, Kuba, Hradil, Dvořáček, Borot, Mynář