Junioři v Šumperku málem přišli o třígólový náskok, nakonec ale Drakům vrátili porážku

Š u m p e r k – Čtrnácté kolo REDSTONE Extraligy zavedlo přerovské juniory do Šumperka, kterému tým Zubrů měl co vracet. Na domácím ledě totiž před třemi týdny vyšel naprázdno jak bodově, tak i gólově. Tentokrát byli Přerované úspěšní, i když Draci ještě v závěrečných minutách mohutně dotahovali. Své vedení, ke kterému pomohl zejména finiš druhé třetiny, už však svěřenci trenérů Neumana a Dočkala nepustili. Z podhůří Jeseníků si tak Zubři odvezli všechny tři body. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
14.kolo, neděle 27.10.2019
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
3:4
(0:0, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 22. Fibigr (Kučera, Šembera), 58. Kavan (Plhal, Holub), 59. Haluza (Scheuter, Vogel) – 30. Zmeškal (Gréč, Dobša), 40. Fencl (Gréč, Hradil), 40. Mynář (Borot, Šimanský), 50. Hanák (Petr). Rozhodčí: Škrobák – Hrabal, Kalina. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 82. Střely na branku: 22:25. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4.
Venouš – Štrbík, Holub, Ott, Blaháček, Plhal – Poledna, Kavan, Habrman, Kučera, Scheuter, Haluza, Fibigr, Tichý, Šembera, Vogel, Kesler
Postava – Takáč, Gréč, Moučka, Kopeček, Vohrabal, Šabršula – Dobša, Hradil, Zmeškal – Borot, Šimanský, Mynář – Fencl, Rozsahegyi, Dvořáček – Petr, Kolařík, Hanák