Juniorka poprvé v sezoně nebodovala, v Havířově ji srazil hattrick Pindela

H a v í ř o v – První porážka v mistrovské sezoně potkala juniorku Přerova. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala bez několika opor dva dny po výhře nad Vsetínem podlehli Havířovu. Na jeho ledě padl v každé třetině jeden gól, pokaždé přitom skóroval jeden a tentýž hráč. Utkání hattrickem rozhodl havířovský kapitán Vojtěch Pindel. Zubři prohráli ve Slezsku 0:3.
4.kolo, neděle 22.9.2019
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Pindel, 25. Pindel (Šěvěček, Koubek), 41. Pindel (Ivashchenko, Šěvěček). Rozhodčí: Mrkva – Veselý, Vengřín. Vyloučení: 9:5, navíc Kolařík (Přerov) deset minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 112. Střely na branku: 22:29. Průběh utkání: 3:0.
Štipčák – Pavelek, Šěvěček, Kočí, Uhlíř, Koubek, Thiel, Topolanský – Čempel, Hudeček, Revaj, Tomeček, Pindel, Byčkov, Mrkvica, Kubík, Ivaščenko, Juhász, Vlček
Dufek – Gréč, Šabršula, Vohrabal, Fencl, Kopeček – Rozsahegyi, Kolařík, Kuba, Kleniar, Šafránek, Dobša, Zmeškal, Hradil, Šimanský, Borot, Mynář