Dorost v Olomouci neudržel dvoubrankové vedení, Kohoutům podlehl po prodloužení

O l o m o u c – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v posledním kole extraligové základní části na hřišti Olomouce 2:3 po prodloužení. Zubři přežili více než minutové dvojnásobné oslabení a po trefě Kuncka v klasické početní výhodě se ujali vedení. Další soupeřovo vyloučení potrestal Holík, když ale sám seděl na trestné lavici, Kohouti snížili. Krátce před koncem se domácímu celku podařilo také vyrovnat a vynutil si prodloužení. To ukončil překonáním Žurka Havel, Přerovští si domů odvezli bod.
18.kolo, sobota 23.11.2019
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
3:2p
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 36. Pekr (L. Přidal), 59. L. Přidal, 62. Havel (Holcman) – 16. Kuncek (Kuchta, Buršík), 24. Holík (Mašek). Rozhodčí: Čuňočka – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 40:26. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Hořejší – Nesvadba, Holcman, Přecechtěl, Mudrák, Pekr, Š. Přidal – Havel, Zelinka, L. Přidal, Lajoš, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Žurek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Hradil, Richard Marek, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý