Dorost v Havířově neudržel těsné vedení a s lídrem tabulky o gól prohrál

H a v í ř o v – Těsnou porážku utrpěli dorostenečtí hokejisté Přerova na ledě Havířova. V zápase s lídrem tabulky své skupiny se sice v polovině druhé třetiny ujali vedení, když se prosadil Brázda. AZ ale vzápětí dokázal srovnat a krátce před přestávkou skóre otočil. Trefa Bárty nakonec znamenala „fotbalové" vítězství slezského celku 2:1. Zubrům nepomohla ani závěrečná power-play.
16.kolo, sobota 16.11.2019
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Moškoř (Becher, Puzoň), 40. Bárta (Moškoř, Becher) – 30. Brázda (Štíbr). Rozhodčí: Hykel – Janoško, Návrat. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 39:17. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Nowak – Wlodara, Bílek, Kremnický, Kubíček, Puzoň, Zmarzlák – Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkuvka, Csabi, Bárta, Horváth, Belan
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý