Dorost proti Vítkovicím neskóroval a doma prohrál rozdílem tří přesných zásahů

P ř e r o v – Gólově i bodově naprázdno vyšli dorostenečtí hokejisté Přerova. Vítkovicím v domácím prostředí podlehli 0:3 a ani podruhé v sezoně na ně tak nedokázali vyzrát. Rozhodující branku zápasu vstřelil v jedenácté minutě Macho. Další dvě trefy přidali Ostravané v závěrečné desetiminutovce. Nejprve skóroval Petr a po něm ještě Bystroň.
10.kolo, sobota 12.10.2019
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 11. Macho (Puchala, Holaník), 51. Petr (Machů, Melovský), 58. Bystroň (Machů). Rozhodčí: Brzobohatý – Zapletal, Zedník. Vyloučení: 4:6, navíc Richard Marek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 17:40. Průběh utkání: 0:3.
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Halík, Hradil, Mann, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Richard Marek, Jobánek, Šilhavý
Bartošák – Bystroň, Smolka, Bialy, Machů, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Pavelec, Schauer, Macho, Melovský