Junioři se vrátili z Hodonína s těsnou porážkou 3:4

H o d o n í n - Juniorští Zubři po pátečním nevydařeném domácím vystoupení zajížděli k dalšímu utkání do Hodonína, kde se jim bohužel nedařilo a znovu vyšli bodově naprázdno. Souboj mezi Drtiči a Zubry přinesl na obou stranách velké množství vyloučení a Přerov dokonce díky velmi přísnému metru rozhodčího Čecha inkasoval čtyři osobní tresty. Na vedení domácího týmu dokázali Zubři ještě v první třetině zareagovat, ale poté si už Hodonín vypracoval rozhodující náskok a třetí branku dokonce přidal ve vlastním oslabení. Rychlé dva góly Zubrů v závěru zápasu už jen přinesly snížení stavu na konečných 4:3.
18.kolo, neděle 22.11.2009
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
4:3
(1:1, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 7. Pelikán (Zelinka, Müller), 34. Průdek, 39. Kuba (Průdek), 52. Ševela - 15. Schaffer (Málek), 54. J. Ferenc (Ryšánek), 55. Málek. Rozhodčí: Roman Čech - Radim Čech, Lukš. Vyloučení: 11:13, navíc Bolfík (Hodonín) 10 minut osobní trest - Šteiner (Přerov) 10 minut osobní trest, Hoferek (Přerov) 10 minut osobní trest, M. Ferenc (Přerov) 10 minut osobní trest, Málek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 142. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.
Šurý - Pelikán, Fanta, Miklík, Müller, Zelinka, Ševela, Běloch, Šudoma, Bilický, Kuba, Smejkal, Bolfík, Drábek, Průdek, Navrátil, Vrba, Lenkovič, Janás
Ginter - Konečný, Hoferek, Ryšánek, Kreisel, Schaffer, M. Ferenc, Molnár, Bosák - J. Ferenc, Málek, Vencel - Holík, Šteiner, Šrámek - Blinka, Dočkal, Hradil - Prášek