Dorost slaví po obratu první domácí vítězství, Vsetín zlomili Zubři ve třetí třetině

P ř e r o v – S cílem potvrdit výhru ze Šumperka nastoupil dorost Zubrů v pátém kole ELIOD Extraligy na domácím ledě proti Vsetínu. Po úvodní třetině na tom byli lépe Valaši, když se jim podařilo dvěma góly v přesilovkách otočit skóre. Pak už ale brankář Suchánek kotouč za svá záda nepustil a obrat se povedl pro změnu Zubrům, kteří strhli opět vedení na svoji stranu a ukořistili z bojovného zápasu všechny tři body. Dvěma trefami se na nich podílel útočník Michal Šilhavý.
5.kolo, čtvrtek 26.9.2019
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
4:2
(1:2, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Šilhavý (Brázda), 27. Jobánek (Růžička, Hradil), 45. Hradil, 54. Šilhavý (Brázda) – 7. Krajčík (Babeliak, Dědek), 10. Dědek (Babeliak). Rozhodčí: Slavka – Hübl, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 23:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.
Suchánek – Koblížek, Machalík, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Mašek, Brázda, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Marek, Jobánek, Šilhavý
Janura – Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst, Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek