Dorost zahájil nový ročník extraligy porážkou ve Vítkovicích, duel rozhodla první třetina

P ř e r o v – Dorostencům HC ZUBR Přerov ve čtvrtek na vítkovickém ledě odstartovaly mistrovské boje nového ročníku ELIOD Extraligy. Zubrům se úvod nevydařil, Ostravané třemi slepenými góly v rozmezí 140 vteřin určili ráz zápasu. Přerov sice pak trefou Radima Hradila snížil, ale soupeř si třígólový náskok vzal brzy zpět. První třetina zároveň stanovila i konečný výsledek, ve druhém a třetím dějství si totiž oba brankáři počínali bezchybně.
1.kolo, čtvrtek 12.9.2019
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
4:1
(4:1, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Schauer (Machů), 6. Puchala (Přibyl, Ryšavý), 7. Přibyl (Ryšavý, Bystroň), 18. Holaník (Melovský, Schauer) – 13. Hradil. Rozhodčí: Novák – Klimek, Návrat. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 38:14. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Bartošák – Bystroň, Bialy, Machů, Puchala, Veřmířovský, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Schauer, Macho, Melovský, Ryšavý
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Machalík, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Jobánek, Šilhavý