Oslabení junioři utrpěli vysokou porážku v Brně

B r n o - Oslabený tým přerovských juniorů utrpěl v posledním utkání před reprezentační pauzou v Brně osmibrankový debakl. Trenér Josef Málek nemohl pro utkání využít hned čtveřici hráčů. Utkání s Kometou Brno Úvoz bylo navíc poznamenáno velkým množstvím vyloučení a přerovský tým dokonce utkání dohrával jen s jedenácti hráči v poli. Zubři v okleštěné sestavě bojovali ze všech sil a krátce před polovinou zápasu drželi vyrovnaný stav. Poté ale domácí začali úřadovat v přesilových hrách, které jim nakonec přinesly vysoké vítězství v poměru 8:2.
14.kolo, neděle 1.11.2009
HC Kometa Brno Úvoz - HC ZUBR Přerov
8:2
(2:1, 2:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 5. Bednář (Blaha), 11. Šedý (Štěpánek), 35. Šedý (Hemala), 36. Štěpánek, 45. Šedý (Kožár), 47. Šedý (Rosenberg, Štěpánek), 48. Kožár (Blaha), 51. Blaha (Bednář, Kožár) - 6. Šrámek (Málek, J. Ferenc), 28. Šteiner (J. Ferenc). Rozhodčí: Skoupý - Pospíšil, Lošťák. Vyloučení: 13:10, navíc Šedý (Kometa Úvoz) 5 minut + do konce utkání - Hoferek (Přerov) trest ve hře, Brázda (Přerov) trest ve hře, M. Ferenc (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 6:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 8:2.
Štilárek - Korvas, Pospíšil, Rosenberg, Hemala, Ješko, Sedláček, Březa, Mikule, Bažant, Štěpánek, Harmim, Šedý, Kožár, Bednář, Blaha, Najt, Staněk
Ginter (48. Okáč) - Hoferek, M. Ferenc, Brázda, Bosák, Konečný, Molnár - J. Ferenc, Šteiner, Nedbal - Hradil, Málek, Šrámek - Dočkal, Blaheta