Junioři doma uhráli s vedoucí Třebíčí remízu 3:3

P ř e r o v - Junioři HC ZUBR Přerov dnes na domácím ledě přivítali lídra celé ligy, tým Horácké Slavie Třebíč, který zatím ještě v normální hrací době neprohrál. Přerovští Zubři dokázali silnému týmu sebrat bod po konečné remíze 3:3. Soupeř z Vysočiny měl na přerovském stadionu dobře nakročeno k vítězství, ale Zubři ve druhé třetině za stavu 0:2 předvedli velký obrat a dostali se do vedení. Svůj náskok mohli ve třetí části ještě zvýšit z trestného střílení, které však bohužel neproměnili. Deset minut před koncem poté soupeř vyrovnal a oba týmy si nakonec za nerozhodného stavu rozdělili body rovným dílem.
13.kolo, neděle 25.10.2009
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
3:3
(0:1, 3:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 25. Šrámek (Málek), 38. Vencel (Hradil), 40. Vencel (Nedbal) - 5. Křenek (Krutiš, Kotrba), 22. Vondráček (Dočekal), 51. Klíma (R. Kadela). Rozhodčí: Vlach - Škrobák, Trunečka. Vyloučení: 11:5, navíc Nedbal (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3.
Okáč - Hoferek, M. Ferenc, Konečný, Bosák, Molnár - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Holík, Málek, Šrámek - Blinka, Dočkal, Vaněk - Hradil, Šteiner, Blaheta
Wolf - Čveráček, R. Kadela, Belatka, Kún, Dvořák, Kotrba, Švaříček, E. Kadela, Vítek, Klíma, Dočekal, Kesner, Vondráček, Giz, Krutiš, Křenek, Vyhnálek, Koza