Junioři v Havlíčkově Brodě natáhli vítěznou sérii

H a v l. B r o d – Zubří juniorka se v závěru sezony naladila na vítěznou vlnu a úspěšnou sérii natáhla už na pět zápasů! Havlíčkův Brod sice v první třetině rychle srovnal, pak už se ale trefovali jen modrožlutí, kteří na kolbišti v tamější Kotlině vyhráli 4:1. Dva góly zaznamenali Jonáš Kočica s Danielem Indrákem. Přerovští junioři po sportovní stránce udrželi extraligu.
46.kolo, sobota 9.3.2019
BK Havlíčkův Brod - HC ZUBR Přerov
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Cachnín (Petržilka, Dvořák) – 13. Kočica (Bieniek, Indrák), 18. Indrák (Bieniek, Kleiner), 28. Kočica (Gréč), 45. Indrák (Fencl, Jaroněk). Rozhodčí: Horáček – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 8:5, navíc Dudycha (Havlíčkův Brod) 10 minut osobní trest – Gréč (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 18:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
Folvarský – Dvořák, Škareda, Horák, Najman, Kerber, Dudycha – Petržilka, Vacík, Kudrna, Tecl, Hromádka, Fiala, Pártl, Kulhánek, Cachnín
Postava – Jaroněk, Bieniek, Gréč, Kleiner, Moučka – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Fencl, Zmeškal, Tarnoczy, Kočica, Kleniar