Drama se šťastným koncem, junioři doma porazili Krnov 6:4

P ř e r o v - Juniorští Zubři si v domácím prostředí připsali další vítězství. Po volném pátku tentokrát nastoupili proti Krnovu a sehráli znovu hodně dramatické utkání. Soupeř přijel do Přerova pouze s jedním brankářem a v první třetině už vedl o dvě branky. Zubři ale ještě do sirény srovnali skóre a ve druhé třetině marně dobývali krnovskou branku. Nevyzpytatelný soupeř se v úvodu třetí části hry dostal do vedení a byl na koni. Domácí hráči však předvedli mohutný závěr a třemi brankami dokonale otočili skóre ve svůj prospěch. Po výhře 6:4 nad Krnovem si tak přerovští junioři připsali do tabulky další dva body.
11.kolo, neděle 18.10.2009
HC ZUBR Přerov - HK Krnov
6:4
(3:3, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 5. Vládek (Šrámek), 17. Holík (Konečný, Vencel), 19. Vencel (Nedbal), 56. J. Ferenc (Vencel), 57. Málek (Holík, Hoferek), 60. Vencel (Holík) - 2. Gulda, 9. Vlček (Miškov), 11. Vlček (Pavlica, Kostovský), 45. Gulda (Michálek). Rozhodčí: Šiška - Bryška, P. Dučák. Vyloučení: 11:11, navíc Bosák (Přerov) 10 minut osobní trest, M. Ferenc (Přerov) 5 minut + do konce utkání - Mrkva (Krnov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 6:4.
Ginter (11. Okáč) - Hoferek, J. Ferenc, Konečný, Bosák, Molnár, Kreisel, M. Ferenc - Hradil, Nedbal, Vencel - Holík, Šteiner, Blaheta - Blinka, Vládek, Šrámek - Málek, Dočkal, Vaněk
R. Vrbka - Mrkva, Olbrecht, Michálek, Gregořica, Řezníček, Haim, Gebel, Vlček, Kostovský, Pavlica, Gulda, Čermák, Fišara, J. Vrbka, Miškov, Skopal