Dorost v hanáckém derby s Olomoucí padl o tři góly, přivezl však alespoň bod

O l o m o u c – Sobotním zápasem v Olomouci dorost Zubrů uzavřel dlouhou venkovní sérii. Její finiš se ale svěřencům trenérů Verlíka, Kudělky a Školouda nepovedl. V hanáckém derby totiž tentokráte byla úspěšnější Olomouc. Zubři sice ve druhé třetině srovnali z 2:0 na 2:2, jenže pak už se do konce základní hrací doby trefoval jen soupeř. Přerov ale ukořistil alespoň bod, když skóroval v prodloužení.
35.kolo, sobota 2.3.2019
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
5:2
(2:1, 1:1, 2:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Ruda (Přecechtěl), 17. Havel (Ruda, Fasner), 35. Havel (Ruda), 48. Spurný (Stratil), 60. Masare (Stratil) – 18. Hradil, 28. Holík (Ryšavý, Zembol), 63. Jobánek (Holík). Rozhodčí: Dufka – Loun, Lounová. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Špunar – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Holcman – Havel, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík, Šilhavý – Štíbr, Ryšavý, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek