Junioři na domácím ledě přestříleli Prostějov

P ř e r o v - Junioři HC ZUBR Přerov hostili dnes na svém ledě tým Prostějova a velkou přestřelku, která nabídla dohromady třináct branek dokázali se štěstím vyhrát. V první třetině se Zubři dvakrát dostali do vedení, ale mladí Jestřábi vždy brzy vyrovnali a v poslední vteřině dokonce otočili skóre. Druhá třetina přinesla je jediný gól a to domácí sítě, stav byl tedy už 3:5. Do závěrečného dějství ale přerovští junioři vstoupili jako uragán a třemi góly vrátili vedení zpět na svoji stranu. Jestřábi sice sedm minut před koncem znovu srovnali krok, ale jako poslední se do listiny střelů zapsali opět Zubři. Přerov tedy nakonec šťastně porazil Prostějov 7:6.
9.kolo, neděle 11.10.2009
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
7:6
(3:4, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 2. Blaheta (Šteiner), 3. Vládek (Hradil), 17. Vaněk (Málek), 42. J. Ferenc (Brázda, Vencel), 43. Málek (Vaněk, Dočkal), 48. J. Ferenc (Nedbal, Vencel), 56. Vencel (Nedbal) - 4. Křesťan (Berčák), 7. Zachar (Minarčík, Berčák), 20. Zachar (Kryl), 20. S. Tomiga (Karas), 22. Kryl (Stloukal, Zachar), 53. Křesťan (Berčák, Zeman). Rozhodčí: Váňa - Horelka, Janča. Vyloučení: 10:10. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:5, 6:5, 6:6, 7:6.
Okáč (21. Ginter) - Hoferek, Brázda, Konečný, Bosák, Molnár, M. Ferenc - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Kocan, Šteiner, Blaheta - Málek, Dočkal, Vaněk - Hradil, Vládek, Šrámek
Hruban (3. Vydržel) - Plzák, Hrdlička, Janeček, Minarčík, Janků, Karas, Rek, M. Tomiga, Křesťan, Zeman, S. Tomiga, Zachar, Kryl, Stloukal, Skácel, Stráněl, Berčák, Šmilňák, Žilka, Navrátil