Bodová série juniorky pokračuje, výhru v Havířově jí vystřelil buldok Zmeškal

H a v í ř o v – Třetí zápas v nadstavbové skupině a znovu bodový zisk. Juniorka Přerova získala v Havířově druhé vítězství z posledních třech představení. Na dvě branky AZetu během jedné minuty odpověděli Zubři do 35. minuty, ztrátu ve skóre smazali i napotřetí a v první polovině třetí třetiny překlopili výsledek na svou stranu. Postaral se o to důrazný útočník Lukáš Zmeškal, jehož trefa přinesla modrožluté kombinaci úspěch. Doplňkový bod si v prodloužení vysloužili domácí, MEO ale poskočilo z jedenácté příčky na desátou.
23.kolo, pátek 7.12.2018
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
3:4
(0:1, 3:2, 0:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Zdeněk (Juhász, Pindel), 21. Kylnar (Dufek, Adámek), 36. Janeček (Pavlačka), 62. Zdeněk (Kylnar) – 20. Paťava (Kopeček, Pěcha), 29. Tischer (Ryšavý, Zmeškal), 35. Paťava, 46. Zmeškal (Kopeček, Már). Rozhodčí: Šutara – Poruba, Bartoň. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 39:34. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.
Matoušek – Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Koubek, Ševěček, Thiel, Béreš, Pindel, Pavlačka, Juhász, Adámek, Szturc, Bochnak, Kylnar, Tomeček, Revaj, Janeček, Dufek
Šimonů – Kopeček, Tischer, Takáč, Gréč, Moučka, Már – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Tarnoczy, Navrátil, Pěcha