Junioři si zastříleli v Kroměříži a přivezli všechny body

K r o m ě ř í ž - Přerovští junioři navázali na předchozí vítězný zápas s Frýdkem Místkem a také dnes na ledě Kroměříže naplno bodovali. Zubři rázně vykročili za vítězstvím už během první třetiny, kdy se trefili hned třikrát a další čtyři branky přidali v prostřední části hry. V závěru zápasu se junioři přerovského Zubru dokonce přiblížili magické desítce, ale ta nakonec nepadla. Na vysokém vítězství a přestřelce v poměru 4:9 má největší podíl útočník Petr Dočkal, který si do statistik připsal čtyři góly a jednu asistenci.
4.kolo, pátek 25.9.2009
HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov
4:9
(0:3, 1:4, 3:2)
Branky a nahrávky: 2. Brázda (Málek), 4. J. Ferenc (Nedbal), 7. Blaheta (Dočkal, Holík), 26. Dočkal (Málek, Hoferek), 28. Holík (Šrámek, Šteiner), 37. Dočkal (J. Ferenc, Šteiner), 39. Dočkal (Málek, Vaněk), 43. Dočkal (Vaněk), 53. Málek. Rozhodčí: Kladník - Pospíšil, Mlčoch. Vyloučení: 11:12, navíc Viklárek (Kroměříž) 10 minut osobní trest - Blaheta (Přerov) 10 minut osobní trest, Vládek (Přerov) 10 minut osobní trest, Vencel (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:5. V oslabení: 0:2. Diváci: 48. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8, 2:8, 2:9, 4:9.
Vagner (41. Kuchař) - Kubala, Foltýn, Skyba, Vychodil, Pristach, Krybus, Wachal, Machálek, Hrabal, Gajdoš, Vinklárek, Murín, Valentík, Telecký, Pišťáček, Souček
Ginter - Hoferek, Brázda, Konečný, Bosák, Schaffer, M. Ferenc - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Holík, Šteiner, Blaheta - Málek, Dočkal, Vaněk - Hradil, Vládek, Šrámek