Další tříbodová výhra, mladší dorost nedal Warrioru šanci a je stále lídrem tabulky

P ř e r o v – Reprezentační přestávka na více než týden ELIOD Extraligu zastaví, ještě před ní však Zubři odehráli zápas 14. kola na půdě brněnského Warrioru. A úspěšně. Za vítězstvím vyjeli Přerované velmi rázně a už po první třetině vedli o tři branky. Pak sice "Válečníci" snížili, ale více už jim svěřenci koučů Neumana a Kočary nepovolili. Sami poté ještě skóre navýšili do konečné podoby 1:5. Čtyři body za dva góly a dvě asistence zapsal útočník Patrik Kleniar.
14.kolo, sobota 4.11.2017
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
1:5
(0:3, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 24. Schweitzer (Ludvík, Fojt) – 2. Chytil (Kleniar, Gréč), 20. Ryšavý (Tarnoczy), 20. Chytil (Kleniar, Zeman), 29. Kleniar (Hanák, Raška), 40. Kleniar (Chytil, Zeman). Rozhodčí: Ondráček – Horký, Nechvátal. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 22:56. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.
Šebo – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Ludvík, Mahdal – Kuchař, Hrstka, Schweitzer, Kučera, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Harásek
Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek