Junioři: Těsné vítězství nad Novým Jičínem

P ř e r o v - Bodové konto přerovských juniorů se po dnešním utkání s Novým Jičínem ve finálové osmičce rozrostlo o další dva. Zubři rozehráli zápas velmi dobře a do 25. minuty si vypracovali tříbrankové vedení. Soupeř ale zbraně nesložil a utkání dvěma slepenými góly zdramatizoval. Oba týmy se poté v utkání, které bylo ovlivněno velkým množstvím vyloučení na obou stranách přetahovaly o výsledek a diváci se dočkali řady využitých přesilovek. Hosté dokázali na gól Zubrů vždy zareagovat, ale v závěru se jim to i přes hru bez brankáře už nepovedlo. Přerovští junioři tak porazili Nový Jičín těsně 5:4.
31.kolo, neděle 11.1.2009
HC ZUBR Přerov - HK Nový Jičín
5:4
(2:0, 3:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 4:30 Hradil (Kreisel), 11:05 Šrámek (Hoferek), 24:47 Mališka (Vencel, Hradil), 28:07 Blinka (Pírek, Nedbal), 37:32 Brada (M. Ferenc, Pírek) - 25:01 Zedník, 26:43 Zedník (Toman), 34:57 Michálek (Toman), 52:56 Křesťan. Rozhodčí: Dědek - Held, Lošťák. Vyloučení: 14:10, navíc Blinka (Přerov) 10 minut osobní trest - J. Valchař (Nový Jičín) 5 minut + do konce utkání, Urban (Nový Jičín) 10 minut osobní trest. Využití: 4:3. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.
Ginter - Hoferek, Brázda, Pírek, Kreisel, Dočkal, Šrámek, T. Klimecký, Blinka, M. Ferenc, Kocan, Holík, Vencel, Nedbal, Blaheta, Mališka, Hradil, Brada, Konečný
Kozák - Toman, Zedník, Marek, Kalamár, R. Částečka, M. Valchař, Gulda, Michálek, J. Částečka, Kitzberger, Byrtus, Urban, Šimko, J. Valchař, Zbranek, Skyba, Křesťan