Z jasného utkání drama! Junioři s Havířovem málem ztratili pětigólový náskok

P ř e r o v – Také juniorští Zubři už uzavírají letošní sezónu. V pátek se rozloučili s domácím ledem, na němž se střetli s Havířovem. Duel měli dlouho pod kontrolou a nad svým soupeřem vedli v úvodu třetí části už o pět gólů. Jenže slušný náskok Zubry ukolébal a Havířov udělal ze závěru poté obrovské drama. Stáhl skóre z 6:1 na 6:5 a ještě sahal při hře bez brankáře po vyrovnání. Zubři už však těsné vedení udrželi, proto všechny body zůstaly doma. Na poslední utkání sezóny zamíří junioři v neděli do Krkonoš, zápas hostí zimní stadion ve Vrchlabí.
37.kolo, pátek 14.3.2014
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
6:5
(1:0, 2:0, 3:5)
Branky a nahrávky: 17. Kubal (Řezáč, Adámek), 26. Čelko, 37. Pecha (Čelko), 42. Kebza (Pecha), 43. Duda (Metelka), 46. Tomaník (Müller, Metelka) – 42. Matějek, 49. Diviš (Suchý, Potočný J.), 55. Caruk (Matějek), 56. Suchý (Potočný V.), 59. Matějek (Vyčesaný). Rozhodčí: Volf – Novotná, Novotný. Vyloučení: 8:6, navíc Kubal (Přerov) 10 minut osobní trest – Cháňa (Havířov) 10 minut osobní trets. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Střely na branku: 40:39. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:5.
Grigárek – Adámek, Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Metelka, Duda, Tomeček – Kubal, Řezáč, Kebza – Čelko, Šnirc, Hradil – Pecha, Müller, Tomaník – Běhal, Siegel, Němec
Gabler – Cháňa, Gawlas, Šmíd, Weisser, Potočný J., Potočný V., Matějek, Lenomar, Křibík, Vyčesaný, Diviš, Suchý, Caruk, Synek, Taras, Staš