Junioři: Tým Zubrů doma propadl v koncovce, Krkonoše si odvezly jasnou výhru

P ř e r o v – Dobrý výkon a vítězství na havířovském ledě střídá doma propadák s týmem z Krkonoš. Junioři začali páteční duel velmi vlažně a již po dvaceti minutách bylo rozhodnuto o jejich porážce. Soupeř se totiž čtyřikrát trefil a od druhé třetiny úspěšně odvracel výraznější snahu Zubrů nepříznivý stav změnit. Přerovský tým se ale nedokázal prosadit ani z těch nejvyloženějších šancí a ve třetím dějství popáté inkasoval. Odčinit špatný výkon může juniorka v neděli v Hodoníně.
33.kolo, pátek 28.2.2014
HC ZUBR Přerov - HC Krkonoše
0:5
(0:4, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Srnský (Kadavý), 6. Smékal (Souček, Tatar), 9. Kadavý (Srnský), 20. Janoušek (Kozák), 51. Krsek. Rozhodčí: Cik – Loun, Valentík. Vyloučení: 7:5, navíc Tomeček (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 30:30. Průběh utkání: 0:5.
Grigárek (9. Loučka) – Adámek, Mašíček, Šťastný, Běhal, Duda – Kubal, Školoud, Kebza – Hradil, Šnirc, Nohál – Tomeček, Němec
Čáp – Kadavý, Junek, Dufek, Souček, Srnský, Janoušek, Krsek, Smékal, Tatar, Kozák, Urban