Starší dorost se doma rozloučil porážkou, zápas s Rebely rozhodl jediný gól

P ř e r o v – Finálová část C.E.B. ligy staršího dorostu už vjela do cílové rovinky, tento víkend totiž přináší závěrečné zápasy. Páteční klání s Havlíčkovým Brodem bylo pro Zubry domácí rozlučkou, která se ale nepovedla. Přerov sice soupeře v počtu šancí převyšoval, využít však nedokázal ani jednu. Rebelům tak na vítězství stačil jediný gól, jenž přišel z hole Jelínka necelé čtyři minuty před koncem. Sezónu završí starší dorostenci nedělním zápasem na ledě Třebíče.
37.kolo, pátek 28.2.2014
HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 57. Jelínek (Přibyl, Abbrent). Rozhodčí: Fiedler – Trunečka, Velinský. Vyloučení: 3:5, navíc Bancíř (Havlíčkův Brod) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 107. Střely na branku: 23:20. Průběh utkání: 0:1.
Kašpárek – Zeleňák, Smolka, Metelka, Žůrek, Novák, Daniš, Sirota, Válek – Tomaník, Müller, Heralt – Blahunek, Šťastný, Pecha – Peterka, Solař, Vlach – Podepřel, Jančařík
Kekula – Suchý, Mendl, Vacek, Bancíř, Krajcigr, Abbrent, Jelínek, Kraučuk, Cejpek, Bušek, Křížek, Polák, Přibyl