Starší dorost nezvládl závěr zápasu s Prostějovem a potřetí za sebou prohrál

P ř e r o v – Starší dorostenci si porážkami na ledě Hodonína a Opavy zkomplikovali průběh finálové skupiny o baráž. Navíc další neúspěch jim přinesl páteční duel na domácím ledě, v němž Zubři hostili rivala z Prostějova. Povedlo se jim dvakrát smazat soupeřův náskok, jenže závěr, který mimo jiné přinesl obrovskou chybu čárových rozhodčích, předcházející inkasovanému gólu, bohužel nezvládli. Jestřábi porazili Přerov už podruhé a Zubrům v boji o lepší umístění chybí další body.
31.kolo, pátek 31.1.2014
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
2:5
(0:1, 1:0, 1:4)
Branky a nahrávky: 37. Blahunek (Kubíček, Šťastný), 49. Žůrek (Daniš) – 17. Němec (Willert), 44. Hejduk (Krampol D.), 53.Krampol D., 53. Němec (Krampol J.), 60. Jurík. Rozhodčí: Kika – Lukš, Novák. Vyloučení: 8:9, navíc Schneider (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání – Štěrba (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 23:19. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5.
Schneider (53. Kašpárek) – Metelka, Smolka, Sirota, Zeleňák, Daniš, Novák, Podepřel, Sedlák – Tomaník, Kubíček, Blahunek – Heralt, Müller, Peterka – Žůrek, Solař, Bochňák – Vlach, Jančařík, Šťastný
Barvík – Ondrýsek, Abrahám, Hejč, Konečný, Hejduk, Krampol J., Pavel, Krampol D., Krejčí, Kořenek, Němec, Willert, Vystavěl, Jurík, Žilka, Skácel, Křesala, Klusák, Štěrba