Starší dorost: Zubři napotřetí už v Hodoníně neuspěli, gólově se prosadili jen jednou

H o d o n í n – Čtvrteční předehrávkou 11. kola na hodonínském ledě začala staršímu dorostu druhá půle finálové skupiny C.E.B. ligy. Zubři už dokázali půdu Drtičů dvakrát dobýt, ale teď, kdy se tabulka velmi vyrovnala a všechna utkání nabírají na důležitosti, se jim to bohužel napotřetí už nepodařilo. Po špatné první třetině Zubři zlepšili svou hru, jenže bez gólového efektu. Jediná trefa přišla až v závěru a stav už jen kosmeticky upravila na 4:1. V neděli čeká starší dorost další těžké utkání, tentokrát na ledě nepříjemné Opavy.
29.kolo, čtvrtek 23.1.2014
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 10. Ling (Machálek, Maršálek), 13. Hložánek (Dufek), 39. Hložánek (Dufek, Maršálek), 43. Stanislav (Ling, Prčík) – 58. Blahunek (Metelka). Rozhodčí: Coufal – Král, Procházka. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 73. Střely na branku: 38:27. Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Štěpanovský – Rauš, Kulyk, Prčík, Dufek, Hložánek, Maršálek, Andrýsek, Machálek, Ling, Helísek, Bureš, Obrtlík, Stanislav, Přichystal, Větříšek, Kovařík
Kašpárek – Novák, Smolka, Sirota, Daniš, Žůrek, Podepřel – Tomaník, Metelka, Müller – Heralt, Kubíček, Blahunek – Peterka, Šťastný, Pochyla – Bochňák, Solař, Vlach