Starší dorost: Velký boj v Třebíči rozhodl až závěr, Zubři urvali důležitou výhru!

T ř e b í č – Finálová skupina C.E.B. Ligy staršího dorostu je oproti té juniorské více vpředu a během neděle uzavřela svou první polovinu. Vzhledem k situaci v tabulce čekalo Zubry na ledě Třebíče nesmírně důležité utkání. Od samotného začátku byl zápas obrovským bojem, v němž Zubři podali výborný výkon. Dlouho vyrovnaný stav změnil až infarktový závěr, kdy Přerov nejdříve neproměnil trestné střílení, ale dvě minuty před koncem se přece jen po trefě Blahunka radoval.
28.kolo, neděle 19.1.2014
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Matov (Urban) – 7. Metelka (Tomaník, Müller), 58. Blahunek. Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Žídek. Vyloučení: 4:9, navíc Metelka (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 33:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Svoboda – Hort, Valík, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, Dobeš, Maštera, Kajnar, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Pokorný, Tůma, Dobeš, Michálek, Hodek
Kašpárek – Novák, Smolka, Zeleňák, Daniš, Jančařík, Podepřel, Žůrek, Vlach – Tomaník, Metelka, Müller – Pecha, Kubíček, Blahunek – Peterka, Heralt, Šťastný – Bochňák, Solař