Starší dorost: Zubři porazili Rebely i doma, z důležitého utkání berou tři body

P ř e r o v – Starším dorostencům v úvodu letošního roku uteklo šest bodů, proto byl páteční duel finálové skupiny s Havlíčkovým Brodem pro Zubry dosti důležitý. Rebelové dojeli na Hanou jako lídr neúplné tabulky, ale z ledu odešli s prázdnou. Po bezbrankové první třetině si Zubři vypracovali dvougólový náskok, který soupeř stačil jen snížit. Ve třetí periodě domácí rychle zvýšili vedení na 3:1 a tento stav již uhájili. V neděli čeká starší dorost těžké utkání na ledě Třebíče.
27.kolo, pátek 17.1.2014
HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod
3:1
(0:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Tomaník (Pecha, Müller), 27. Blahunek (Kubíček), 45. Blahunek (Kubíček) – 32. Krajcigr. Rozhodčí: Doležel – Matěj, Novotná. Vyloučení: 4:2, navíc Kraučuk (Havlíčkův Brod) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Střely na branku: 23:34. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Schneider – Novák, Smolka, Zeleňák, Daniš, Jančařík, Podepřel, Sedlák, Vlach – Tomaník, Metelka, Müller – Heralt, Kubíček, Blahunek – Peterka, Pecha, Šťastný – Pochyla, Solař, Bochňák
Adam – Suchý, Mendl, Vacek, Krajcigr, Bancíř, Lacina, Abbrent, Cejpek, Kraučuk, Jelínek, Málek, Bušek, Michálek, Křížek, Polák, Gažák