Mladší dorost: Zubři v posledním extraligovém utkání zdolali Warrior Brno na nájezdy

P ř e r o v – Hokejové soutěže v současné půli března už vrcholí. Závěr měla o víkendu na programu základní část ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Zubři si to o poslední body rozdali doma s Warriorem Brno a byli úspěšní po nájezdech. Soupeř však nad přerovským týmem v úvodní třetině dvakrát vedl a remízu zachraňoval až sedmnáct vteřin před koncem. Svěřenci trenérů Kužílka a Školouda končí mezi elitou osmí a bez potíží si zajistili účast v ní i pro příští sezónu.
36.kolo, neděle 16.3.2014
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
5:4sn
(2:2, 1:1, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Skříček (Sirota), 20. Zeleňák (Šťastný), 22. Horký (Hotěk, Sirota), 42. Hotěk (z trestného střílení), rozhodující nájezd Horký – 4. Haman (Kůst), 6. Haman (Padrnos, Říčka), 32. Kůst (Haman, Padrnos), 60. Heinrich (Kůst, Roubal). Rozhodčí: Klimecký – Čaja, Navrátil. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 19:51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.
Machač (9. Vacula) – Juřena, Klapal, Dvořáček, Miklík, Šťastný, Skříček, Hotěk, Peterka, Sirota, Zdráhal, Petráš, Zeleňák, Horký
Borský – Petlák, Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman, Padrnos, Zelinka, Říčka, Neusser, Kůst, Macháň, Jedlička, Svoboda, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek, Kunst, Malý