Mladší dorost: Zubři ani doma nedali gól a také Zlínu podlehli fotbalovým výsledkem

P ř e r o v – ELIOD Extraliga mladšího dorostu už nyní začíná rychlým tempem ukrajovat zápasy v poslední čtvrtině základní části. Sobotní poledne nabídlo v MEO Aréně utkání se Zlínem a Zubři v něm toužili soupeře, po nedávném vítězství venku, porazit také doma. Trápí je však velmi slabá koncovka a střelecky naprázdno vyšli už ve druhém utkání za sebou. Jediný gól padl opět až ve třetí třetině a Přerov tak po Opavě znovu prohrál fotbalově 0:1.
30.kolo, sobota 15.2.2014
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 56. Bainar (Richter, Kenša). Rozhodčí: Klimecký – Čaja, Řezáč. Vyloučení: 1:2, navíc Kenša (Zlín) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 31:25. Průběh utkání: 0:1.
Vacula – Klapal, Dvořáček, Juřena, Miklík, Šťastný, Skříček, Hotěk, Navrátil, Tomaník, Peterka, Sirota, Zdráhal, Zeleňák, Horký
Šimonů – Gába, Richter, Klauda, Vodák, Budil, Fridrich, Dřímal, Chytil, Mikulec, Sedláček, Nevřela, Kenša, Kristek, Sedlák, Bainar, Urbanec