Mladší dorost: O vítězství Opavy rozhodl jediný gól, Zubři vyšli střelecky naprázdno

K r a v a ř e – Po téměř dvoutýdenní pauze mladší dorost znovu vyjel bojovat o body. Cílovou stanicí jeho čtvrteční cesty byly Kravaře, kde si to rozdal s opavským Slezanem. Zápas nabídl pouze jediný gólový moment až ve třetí třetině, který určil za vítěze domácí tým. Zubři si během utkání vypracovali dostatek šancí, jenže recept na brankáře Huzlíka po celých šedesát minut nenašli. Napravit porážku mohou hned v sobotu, kdy od 11:30 hostí doma Zlín.
29.kolo, čtvrtek 13.2.2014
HK Opava - HC ZUBR Přerov
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Bohanos (Frydrych, Hadamczik). Rozhodčí: Janda R. – Cirkl, Šeruda. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 37:36. Průběh utkání: 1:0.
Huzlík – Kupka, Cibulka, Lelek, Hadamczik, Jirůšek, Bohanos, Fedor, Pělucha, Langer, Šafarčík, Frydrych, Tauwinkl, Hladoník, Kvasnica, Kosina, Döhner
Vacula – Juřena, Klapal, Dvořáček, Miklík, Šťastný, Skříček, Hotěk, Navrátil, Lašák, Kuba, Plášek, Peterka, Sirota, Zdráhal, Horký