Nadějně rozehraný zápas s Třincem ztratili mladší dorostenci ve třetí třetině

P ř e r o v – ELIOD Extraliga mladšího dorostu se už přelila do druhé čtvrtiny základní části a v jejím úvodu Zubři na domácím ledě hostili třinecké Oceláře. Se soupeřem z čela tabulky byl přerovský tým dosti blízko bodovému zisku, ale nadějně rozehrané utkání bohužel ztratil ve třetí třetině. Třinec byl aktivnějším celkem, domácí však působili bojovně a spoustu šancí nedokázali využít. Konečná porážka 3:5 je pro ně už pátým nezdarem v řadě. O protržení neúspěšné série bude mladší dorost hrát v sobotu opět doma, tentokrát se Zlínem.
10.kolo, úterý 22.10.2013
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
3:5
(2:1, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 20. Šťastný (Tomaník), 20. Tomaník (Šťastný), 46. Peterka – 14. Molin (Stuchlík, Przybyla), 22. Bárci (Stuchlík), 42. Hrehorčák (Roman, Rufer), 46. Kaukič, 58. Hrehorčák (Kaukič). Rozhodčí: Klimecký – Klvač, Lakomý. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 29:50. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5.
Vacula – Juřena, Dvořáček, Miklík, Šťastný, Skříček, Hotěk, Navrátil, Lašák, Tomaník, Peterka, Zdráhal, Petráš, Zeleňák, Horký
Prokop – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Imrich, Krása, Valíček, Najsar, Molin, Stuchlík, Kaukič, Przybyla, Hrehorčák, Kalus, Bárci, Roman, Papaj, Hladoník