Mladší dorost nezvládl utkání v Brně, o jeho porážce rozhodl závěr druhé třetiny

B r n o – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov po vydařeném konci září v posledních zápasech příliš nebodovali a s prázdnou se vrátili také z ledu brněnského Warrioru, kde odehráli utkání devátého kola ELIOD Extraligy. Bitva s tabulkovým sousedem měla delší dobu vyrovnaný průběh, Přerov dokázal dvakrát reagovat na trefu „Válečníků“, ale rozhodujícím momentem byl velmi špatný závěr druhé třetiny. V té třetí se Zubři nevzchopili, naopak inkasovali ještě třikrát a podlehli vysoko 2:7.
9.kolo, čtvrtek 17.10.2013
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
7:2
(1:1, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 11. Haman (Paulík), 29. Říčka (Heinrich, Kůst), 38. Heinrich (Haman), 39. Paulík (Padrnos, Dufek), 54. Paulík (Heinrich, Dufek), 58. Dufek (Haman), 59. Zelinka (Blaško) – 20. Peterka (Miklík), 37. Zeleňák (Tomaník). Rozhodčí: Král – Brůžička, Otáhal. Vyloučení: 3:9, navíc Kůst (Warrior Brno) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 34:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 7:2.
Svoboda L. – Petlák, Jurnečka, Haman, Padrnos, Zelinka, Neusser – Říčka, Kůst, Blaško, Svoboda D., Lecián, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek, Macháň
Vacula – Kleiner, Dvořáček, Miklík, Šťastný, Skříček, Hotěk, Navrátil, Lašák, Tomaník, Peterka, Sirota, Zdráhal, Petráš, Zeleňák, Horký