Nevydařený závěr zápasu s Havířovem stál mladší dorost další bodový zisk

P ř e r o v – Po úspěšném utkání ve Vítkovicích hostil mladší dorost na domácím ledě soupeře z Havířova a toužil si připsat další bodový zisk. Zubři k němu měli velmi blízko, jenže všechny plány jim pokazil doslova zpackaný závěr, v němž se podařilo soupeři dokonale otočit nepříznivý stav. Přerov byl od druhé dvacetiminutovky neustále ve vedení, avšak po vstřeleném gólu soupeři vždy hned nabídl šance, čehož Havířov rychle využil. Prohra 4:6 je prvním nezdarem mladších dorostenců na domácím ledě a nutno dodat, že naprosto zbytečným.
6.kolo, sobota 28.9.2013
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
4:6
(0:1, 3:1, 1:4)
Branky a nahrávky: 23. Šťastný (Zeleňák), 29. Tomaník (Hotěk), 33. Hotěk (Klapal), 48. Horký (Navrátil, Skříček) - 18. Kurovský (Cihlář), 33. Kurovský (Frojda), 49. Pacoň (Cihlář), 58. Kurovský (Cihlář), 59. Pacoň (Kurovský), 60. Kurovský (Cihlář). Rozhodčí: Klimecký - Čaja, J. Navrátil. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 45:29. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6.
Vacula - Zeleňák, Klapal, Sirota, Skříček - Peterka, Miklík, Šťastný - Tomaník, Hotěk, Navrátil - Horký, Dvořáček, Zdráhal
Sonnek - Kalus, Hudeček, Pawlas, Srníček, Kozubek, Szturc, Honsa, Hysek, Pawliczek, Rzekanowski, Konečný, Lenomar, Cháňa, Mrowiec, Frojda, Pacoň, Kurovský, Cihlář

Vladimír Kočara (HC ZUBR Přerov): Po vítězství ve Vítkovicích byli kluci trochu v euforii, kterou jsme museli brzdit. Dnes od první třetiny bylo vidět, že hlavami nejsme v zápase. V první třetině jsme měli dost šancí, ale soupeř nás po chybách potrestal gólem. Vstup do druhé třetiny byl dobrý, začali jsme hrát jednoduše, z čehož přišel obrat na 3:1. Po gólu jsme však zbytečně inkasovali a stejné to bylo ve třetí třetině, kdy nám zápas pokazily hrubé individuální chyby. Už jsme přemýšleli nad prodloužením, ale znovu přišla hrubka. Porážka nás vrátila zpátky na zem, zápas jsme jednoznačně nezvládli.