Starší dorost: Postupující Zubři si na závěr základní části poradili i s Prostějovem

P r o s t ě j o v – Posledního kola základní části se v neděli už dočkala také C.E.B. liga staršího dorostu. Přerovský tým v roli jistého vítěze a postupujícího z nejvyšší příčky, čekalo derby v Prostějově, kde Zubři potvrdili dosavadní výborné výsledky. Cestu za další výhrou zahájili dvěma góly v první třetině a po obrátce přidali ještě třetí. To Jestřábi hledali recept na překonání brankáře Kašpárka marně, který díky tomu podruhé za sebou udržel čisté konto! Také starší dorost začne finálovou část soutěže v pátek 6. prosince.
18.kolo, neděle 1.12.2013
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
0:3
(0:2, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Novák (Kolařík), 10. Kubíček (Blahunek), 30. Novák (Müller). Rozhodčí: Doležel – Lukš, Novák. Vyloučení: 5:8, navíc Kuncek (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 38:34. Průběh utkání: 0:3.
Zapletal – Klusák, Křesala, Tománek, Štěrba, Ondrýsek, Abrahám, Hejč, Konečný, Hejduk, Krampol J., Němec, Kuncek, Jurík, Krampol D., Ondroušek, Vystavěl, Pavel
Kašpárek – Novák, Smolka, Válek, Daniš, Podepřel, Žůrek, Sedlák – Kolařík, Müller, Pecha – Blahunek, Kubíček, Heralt – Jančařík, Pochyla, Solař – Bochňák, Vlach