Starší dorost: Přerovský tým potvrdil formu a z Hodonína přivezl jasné vítězství

H o d o n í n – Tým staršího dorostu hraje poslední zápasy ve velké pohodě, kterou jasně potvrdil také v nedělním utkání 14. kola C.E.B. Ligy na hodonínském ledě. Zápas rozhodla druhá třetina, kdy Zubři zasypali soupeře čtyřmi góly a vypracovali si již těžko dostižitelný náskok. Drtiči marně hledali recept na překonání brankáře Kašpárka. Přerov vítězstvím 5:0 rozšířil svou bodovou sbírku a nadále je lídrem tabulky. V dalším utkání bude doma hostit Frýdek-Místek.
14.kolo, neděle 17.11.2013
SHKM Hodonín - HC ZUBR Přerov
0:5
(0:1, 0:4, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Novák (Pecha), 28. Heralt (Metelka), 31. Tomaník (Blahunek), 35. Blahunek (Heralt), 37. Blahunek (z trestného střílení). Rozhodčí: Šiška – Blaha, Wesley. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:5.
Sojka – Hložánek, Helísek, Větříšek, Crlík, Kulyk, Ling, Stanislav, Weber, Maršálek, Rauše, Petřík, Kališ, Kovárik, Andrýsek
Kašpárek – Novák, Smolka, Metelka, Daniš, Podepřel, Žůrek, Válek – Tomaník, Müller, Pecha – Blahunek, Kubíček, Heralt – Kolařík, Pochyla, Jančařík – Vlach

Aleš Verlík (HC ZUBR Přerov): Rozjížděli jsme se sice trochu pomaleji, ale utkání jsme měli v celém průběhu pod kontrolou. Ve druhé třetině se nám podařilo převahu vyjádřit i gólově. Celkově jsme dva dali v přesilovce a další dva při vlastním oslabení. Domácí měli několik větších šancí, ale dobře chytajícího brankáře Kašpárka nepřekonali.