Starší dorostenci opět za tři body, doma dvanácti góly deklasovali Hodonín!

P ř e r o v – Starší dorost HC ZUBR Přerov počtvrté za sebou získal tři body. V pátek hostil soupeře z Hodonína, kterého od úvodního buly nikterak nešetřil. Už po první dvacetiminutovce vedli Zubři o čtyři branky a nevykolejil je ani rychlý inkasovaný gól po změně stran. Do sítě Drtičů se i nadále dostával jeden kotouč za druhým a skóre velmi rychlým tempem rostlo. Velká kanonáda se zastavila až na výsledku 12:2! Prodloužit sérii může starší dorost v neděli ve Frýdku-Místku.
5.kolo, pátek 4.10.2013
HC ZUBR Přerov - SHKM Hodonín
12:2
(4:0, 5:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Pochyla (Vlach), 10. Blahunek (Tomaník), 12. Tomaník (Smolka), 14. Blahunek (Novák), 28. Pecha (Tomaník), 35. Müller (Tomaník) 38. Blahunek (Tomaník, Novák), 38. Blahunek, 40. Novák (Tomaník), 42. Smolka (Heralt), 45. Heralt (Kubíček), 51. Müller (Pecha) - 21. Kališ (Maršálek), 58. Kališ. Rozhodčí: Cik - Štreitová, Zouhar. Vyloučení: 9:10, navíc Hložánek (Hodonín) 5 minut + do konce utkání, Veselý (Hodonín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 4:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 107. Střely na branku: 34:18. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 12:1, 12:2.
Kašpárek - Novák, Smolka, Zeleňák, Daniš, Podepřel, Jančařík, Válek, Sedlák - Tomaník, Müller, Pecha - Blahunek, Kubíček, Heralt - Solař, Pochyla, Vlach - Bochňák
Štěpánovský (35. Holík) - Maršálek, Kališ, Crlík, Andrýsek, Obrtlík, Helísek, Hložánek, Kulyk, Rauš, Ling, Větříšek, Stanislav, Přichystal, Veselý, Schenel, Kovárik