Starší dorost: Zubři hladce zvítězili v Boskovicích, jasno bylo již po první třetině

B o s k o v i c e – Starší dorostenci vyrazili v neděli na utkání čtvrtého kola soutěže do Boskovic, které jsou po postupu z krajského přeboru nováčkem ligy a čeká je nepříjemná role velkého outsidera. Po třech duelech totiž bylo jejich hrozivě vypadající skóre 4:33 a také od Zubrů dostaly spoustu gólů. Přerov se trefil do sítě domácích během prvních dvou třetin devětkrát, proto o exportu všech bodů na Hanou nemohlo být pochyb. Závěr už se dohrával spíše jen z povinnosti. V dalším kole čeká Zubry doma velmi těžký zápas s Hodonínem.
4.kolo, neděle 29.9.2013
HC Boskovice - HC ZUBR Přerov
3:9
(0:5, 2:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Šmahel (Matuška, Zukal), 25. Matuška (Zukal), 41. Matuška (Šmahel) – 4. Tomaník (Müller), 6. Müller (Tomaník), 12. Tomaník (Pecha), 18. Smolka (Heralt), 18. Pochyla (Podepřel), 22. Peterka (Kubíček), 23. Solař (Vlach, Pochyla), 25. Tomaník (Müller), 34. Müller (Pecha, Tomaník). Rozhodčí: Coufal – Král, Procházka. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 14:29. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8, 2:8, 2:9, 3:9.
Bartoněk (25. Nečas) – Res, Hruška, Dostál, Zukal, Külzer, Peša, Fabiánek, Souček, Malach, Hrazdil, Mazač, Matuška, Šmíd, Šmahel
Schneider – Novák, Sirota, Daniš, Smolka, Sedlák, Podepřel, Válek – Pecha, Müller, Tomaník – Heralt, Kubíček, Peterka – Vlach, Pochyla, Solař – Bochňák, Jančařík