Starší dorost nezahájil první ligu dobře, v Uherském Hradišti padl na nájezdy

U h . H r a d i š t ě – Nový ročník už postupně hlásí také mládežnické soutěže a C.E.B. Liga staršího dorostu není výjimkou. Přerovský tým ji otevřel zápasem v Uherském Hradišti, kde však nepředvedl oslnivý výkon a po porážce na nájezdy získal bod. Skóre utkání připomínalo houpačku, Zubři vedli už o dva góly, ale kvůli špatnému závěru druhé třetiny museli pak dohánět ztrátu. V závěru byli blízko tříbodovému vítězství, jenže domácí v poslední minutě srovnali a konečnou výhru si připsali v nájezdech.
1.kolo, pátek 20.9.2013
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
7:6sn
(1:2, 3:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 14. Tomešek (Remeš), 38. Tomešek (Jašek), 39. Malota, 40. Jašek (Remeš, Tomešek), 53. Jašek (Lišaník), 60. Jašek (Tomešek, Babchuk), rozhodující nájezd Tomešek - 16. Blahunek (Müller, Novák), 19. Blahunek (Müller, Pecha), 27. Pecha (Metelka), 41. Heralt (Tomaník, Kubíček), 43. Pecha (Blahunek, Müller), 58. Metelka. Rozhodčí: Šiška - Blaha, Škach. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 27:43. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:6, 7:6.
Juračka - Remeš, Henčl, Januška, Bednařík, Kellner, Škubal, Malota, Lišaník, Jašek, Tomešek, Babuchuk, Kociňák, Šobáň
Kašpárek - Novák, Daniš, Metelka, Zeleňák, Sedlák, Podepřel, Jančařík - Blahunek, Heralt, Pecha, Müller, Kubíček, Tomaník, Bochňák, Pochyla, Solař