Mladší dorost zakončil sezónu domácím vítězstvím nad Olomoucí B

P ř e r o v - Se sezónou se dnes loučil v posledním mistrovském zápase mladší dorost Zubrů, který v ní dosáhl ze všech přerovských kategorií nejlepších výsledků. Za celou sezónu prohrál pouze dvakrát v Prostějově, navíc jednou až na nájezdy a po zásluze postupuje do extraligy. V posledním zápase jej Olomouc B trápila jen v 1.třetině, kdy se hrálo dá se říci nahoru-dolů. Dvakrát museli Zubři dotahovat její vedení. Od 2.třetiny už ale na ledě dominovali a soupeř se už před jejich branku téměř nepodíval a to ani ve dvou přesilovkách 5 na 3. Řadu šancí ještě navíc Zubři nevyužili.
32.kolo, čtvrtek 21.3.2013
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc "B"
5:2
(1:2, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Kubíček, 26. Plášek (Navrátil), 33. Šťastný (Peterka), 40. Pochyla (Peterka, Šťastný), 58. Pochyla (Peterka, Miklík) - 6. Beier (Kolařík), 17. Kolařík. Rozhodčí: Bičan - Dučák, Klvač. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.
Machač (29.Šindar) - Hradila, Plášek, Hotěk, Kubíček, Žůrek, Pochyla, Kavka, Navrátil, Solař, Peterka, Válek, Miklík, Sirota, Zdráhal, Metelka, Šťastný, Horký
Venkrbec - Murla, Přibylová, Vicián, Kolařík, Kořenek, Pluskal, Výmola, Polách, Pastorek, Adolf, Holinek, Hubáček, Pudil, Řečínský, Janků, Beier, Abrahám