Mladší dorost se štěstím zvítězil v Uherském Hradišti

U h . H r a d i š t ě – Mladší dorostenci již mají odehránu základní část prvoligové soutěže, kterou ukončili výhrou v Uherském Hradišti. Další tříbodová odměna se však vůbec nerodila lehce. Zubři sice po výborném startu vedli o tři góly a ve druhé třetině přidali další, ale pak povolili svému soupeři reagovat i pátou trefu. Navíc přišlo výrazné snížení a chvíli po zahájení třetího dějství bylo dokonce vyrovnáno. Náskok ovšem naštěstí získali Zubři brzy zpět a zvítězili těsně 6:5. Nyní svěřence trenéra Kočary čeká nadstavbová část, ve které se mezi sebou doma – venku střetne šest nejlepších týmů o jedno postupové místo do extraligy. Rozpis utkání přineseme na webu během příštího týdne.
22.kolo, sobota 19.1.2013
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
5:6
(0:3, 4:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 26. Bednařík, 28. Kenša (Bainar, Svědinská), 37. Bednařík (Škubal, Budil), 40. Jašek (Bednařík, Škubal), 46. Bednařík (Budil) - 8. Solař (Válek), 8. Zdráhal, 15. Peterka (Šťastný), 25. Zdráhal (Skříček, Miklík), 27. Šťastný (Kubíček), 51. Sirota (Peterka). Rozhodčí: Kollár - Hubáček, Mikulášek. Vyloučení: 2:6, navíc Lišaník (Uherské Hradiště) 10 minut osobní trest - Horký (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 16:29. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 5:5, 5:6.
Bobáčik - Škubal, Lišaník, Bednařík, Skřivánek, Svědinská, Šico, Kenša, Forman, Jašek, Budil, Bainar
Schneider - Hradila, Žůrek, Sirota, Skříček, Klapal, Válek - Peterka, Kubíček, Šťastný - Horký, Miklík, Zdráhal - Navrátil, Petráš, Solař