Mladší dorost porazil doma Frýdek-Místek 7:4

P ř e r o v - Zubři sice nezaváhali ani tentokrát, ale svůj výkon zařadit mezi letošní nejlepší v žádném případě nemohou. Měli nezvykle pomalý rozjezd. Třebaže měli puk většinou pod kontrolou, až do 9. minuty vystřelili mezi tři tyče s nutným zásahem gólmana jen jednou. Teprve poté se jejich střelecká aktivita zvýšila. První gól dosáhli teprve v 15.minutě. Dobře dnes nepracovala ani obrana, nezvykle často pouštěla soupeře do šancí. Těm se je dařilo využívat a ve 24. minutě dokonce dokázali srovnat stav zápasu na 3:3. Zubři po vyrovnávací brance také vystřídali brankáře. Naštěstí domácí rychle odpověděli a do druhé přestávky své těsné vedení ještě zvýšili v přesilovce 5 na 3. Ani ve 3.třetině jsme příliš šancí neviděli, poté co Zubři vstřelili v 50.minutě šestý gól se utkání už jen dohrávalo.
20.kolo, neděle 6.1.2013
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
7:4
(3:1, 2:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 15. Metelka (Navrátil), 15. Metelka (Navrátil), 20. Kubíček (Metelka), 27. Kubíček (Navrátil), 36. Hradila (Žůrek, Navrátil), 50. Peterka, 58. Miklík (Solař) - 17. Flok (Adámek), 21. Matějka, 24. Vláčil (Fluksa), 58. Sztwiertnia (Matějka). Rozhodčí: Mareček - Klvač, Navrátil M. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4.
Schneider (24.Kašpárek)- Hradila, Kubíček, Žůrek, Pochyla, Navrátil, Solař, Klapal, Peterka, Válek, Sedlák, Miklík, Sirota, Zdráhal, Metelka, Šťastný, Skřiček, Horký
Zimmermann - Kocháň, Klimek, Kopeček, Fluksa, Dubčák, Sztwiertnia, Flok, Matějka, Válek, Vláčil, Srníček, Piskoř, Pastor, Konečný, Adámek, Stahl