Mladší dorost v Prostějově prohrál po nájezdech

P r o s t ě j o v – Mladší dorostenci přišli o svoji velmi dlouhou neporazitelnost. V Prostějově podlehli 5:4 po samostatných nájezdech, ale zoufat rozhodně nemusí, protože jejich náskok je na čele tabulky stále velmi výrazný. Skóre bylo v derby jako na houpačce. Nejdříve šel tým Zubrů do vedení, ale v úvodu třetí třetiny byl naopak blíže k vítězství soupeř. Přerovští hráči však stav otočili ve svůj prospěch, jenže závěr patřil Prostějovu. Jestřábi čtyři vteřiny před koncem základní hrací doby srovnali a v nájezdech získali druhý bod.
15.kolo, neděle 25.11.2012
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
5:4sn
(1:2, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 18. Vystavěl (Tománek), 25. Lang (Pavel), 41. Tománek (Nevřela), 60. Pavel (Tománek, Vystavěl) - 3. Hradila (Kubíček, Metelka), 16. Peterka (Pochyla), 47. Hotěk, 55. Metelka (Sirota). Rozhodčí: Tomiga - Kroupa, Spielmann. Vyloučení: 6:5, navíc Šťastný (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4, 5:4.
Zapletal - Tománek, Ondrýsek, Cimrmann, Navrátil, Štěrba, Chujac, Němec, Nevřela, Skácel, Lang, Pavel, Šmída, Vytásek, Vystavěl, Janeček, Kořenek, Ondroušek
Kašpárek - Hradila, Navrátil, Hotěk, Kubíček, Galetka, Pochyla, Škubna, Žůrek, Solař, Klapal, Peterka, Válek, Sedlák, Sirota, Zdráhal, Metelka, Šťastný, Skříček, Horký