Starší dorost padl ve Vítkovicích, soupeře ale potrápil

O s t r a v a – Extraliga starších dorostenců zakončila v pátek třetí čtvrtinu základní části a již v sobotu otevře tu čtvrtou, poslední. Přerovský tým zamířil do Vítkovic na led nejproduktivnějšího týmu celé soutěže, od kterého zatím vždy dostal pořádně naloženo. Tentokrát se však kanonáda nekonala. Zubři nasadili na soka obrannou taktiku, která jim až do poloviny střetnutí velmi dobře vycházela. Krátce modrožlutí dokonce vedli, ale o náskok přišli a v závěru druhé třetiny nepříjemně inkasovali znovu. Ve třetí části se Ostravané dostali do trháku, který už Přerov pouze korigoval.
21.kolo, pátek 23.11.2012
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
5:2
(0:0, 2:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 30. Schwarz (Churý, Ollender), 39. Ollender (Churý, Klok), 43. Klapetek (Gelnar, Kafka), 53. Ollender (Schwarz), 54. Ballner (Škutchan) - 28. Rybka (Kubal, Nohál), 53. Müller (Karola, Gremlica). Rozhodčí: Vaněk - Barteček, Rychlý. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 34:15. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.
Šrámek - Puzič, Ballner, Charvát, Schwarz, Churý, Jáchym, Stránský, Krenželok, Kafka, Škutchan, Volný, Spratek, Ollender, Gelnar, Klok, Klapetek, Stanke, Pop, Rudl
Grigárek - Slavík, Duda, Kundrátek, Žůrek, Hradila, Maršálek, Červínek - Gremlica, Karola, Václavíček - Nohál, Rybka, Kubal - Padalík, Němec, Pecha - Kubíček, Müller