Starší dorost nezvládl ani domácí utkání se Vsetínem

P ř e r o v – Ani veledůležité střetnutí s předposledním Vsetínem staršímu dorostu nepřineslo body. Zubři chtěli prolomit už velmi dlouhou neúspěšnou sérii a ztrátu na svého soka snížit, jenže opět velmi vysoko padli. Valaši začali své vedení rázně tvořit už během první třetiny. Přestože na začátku druhého dějství přišlo z přerovské strany chvilkové zlepšení, puky opět padaly pouze do domácí svatyně. Po čtyřiceti minutách už bylo o vítězi dávno rozhodnuto. Zubři nakonec doma podlehli Vsetínu jednoznačně 0:9, což je jejich už desátá porážka v řadě.
16.kolo, sobota 27.10.2012
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
0:9
(0:3, 0:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Hryciow (Ščotka, Forch), 10. Hořanský (Žabčík), 18. Hořanský, 24. Ščotka (Forch), 28. Hořanský (Kuchařík, Žabčík), 33. Mikula (Svozílek), 38. Mikula (Světlík, Januška), 38. Ščotka (Hořanský), 45. Christov (Vašíček, Svozílek). Rozhodčí: Netopil - Čech, Švarc. Vyloučení: 10:10. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 26:41. Průběh utkání: 0:9.
Grigárek (38. Málek) - Slavík, Hurta, Kundrátek, Červínek, Maršálek, Duda, Metelka, Novák - Gremlica, Rybka, Václavíček - Nohál, Kubal, Karola - Padalík, Němec, Müller - Blahunek, Siegel, Pecha
Gottwald - Hajda, Žabčík, Pancza, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Svozílek, Tydlačka, Kuchařík, Vašíček, Hryciow, Grygar, Hořanský, Ščotka, Rod, Januška