Starší dorost utrpěl v Havířově další vysokou porážku

H a v í ř o v – Staršímu dorostu Zubrů se poslední zápasy vůbec nevydařily a další špatný bohužel přišel v pátek odpoledne, kdy hrál na ledě Havířova. Na úvodní gól domácího týmu sice ještě odpověď v přesilovce našel, ale v závěru prvního dějství obrovskou chybou postavil soupeře znovu na nohy. Od prostřední dvacetiminutovky už bylo střetnutí jednoznačnou záležitostí, protože domácí AZ střílel do přerovské branky jeden puk za druhým. Ve třetí třetině měl Přerov několik šancí na stáhnutí hrozivého skóre, ale nevyužil je. Havířov naopak pečetil vítězství devátou trefou a poté spálil dokonce několik dalších příležitostí na dosažení desítky.
11.kolo, pátek 12.10.2012
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
9:1
(2:1, 6:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Fejko (Carbol), 20. Bednář (Synek), 23. Sonnek (Carbol), 24. Orság (Synek), 24. Polak (Gola P., Bednář), 34. Carbol (Fejko, Sonnek), 35. Orság (Synek), 38. Carbol (Gola R., Sonnek), 53. Carbol (Sonnek, Fejko) - 18. Gremlica (Karola, Slavík). Rozhodčí: Jeřábek J. - Adamec, Poruba. Vyloučení: 7:7, navíc Kubal (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 9:1.
Sroka - Bahounek, Dudek, Heinzl, Kalus, Adamík, Chroboček, Potočný V., Polak, Orság, Kotala, Carbol, Fejko, Sonnek, Šmíd, Gola R., Bednář, Synek, Gola P.
Grigárek (35. Málek) - Slavík, Hurta, Maršálek, Červínek, Metelka, Duda - Gremlica, Němec, Karola - Kubal, Rybka, Nohál - Müller, Padalík, Pecha - Blahunek, Kubíček