Mladší dorost Vítkovicím odolával více než 50 minut!

P ř e r o v - V dnešním kole přivítal přerovský mladší dorost stejně staré hráče Vítkovic, kteří s Třincem zápasí o první místo v tabulce. Ti si prožili v dnešním zápase velmi perné chvíle, když na výborně bránící Zubry nemohli dlouho najít recept. Zubři si dokázali vytvářet i větší šance a díky jedné z nich šli dokonce ve 14.minutě do vedení. Hostům se podařilo srovnat až v posledních sekundách úvodní třetiny a remízový stav svítil na tabuli ještě takřka celou druhou třetinu. Teprve na jejím konci strhly Vítkovice vedení na svou stranu natrvalo. I tak se ale musely ještě dlouho strachovat o výsledek. Zcela pojistit se jim ho podařilo až v posledních sedmi minutách. Zubři dnes předvedli proti jasnému favoritovi skvělý výkon, sehráli s ním partii na velmi slušné úrovni a zaslouží velkou pochvalu.
27.kolo, čtvrtek 16.2.2012
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 14.Tomaník (Hradila), 27.Nossek ( Matlocha, Daniš) - 20.Fajkus (Kafka), 25.Kafka (Stránský), 39.Slánský (Stránský), 53.Klapetek (Stránský), 56.Kafka (Puzič) Rozhodčí: Lakomý - Klvač, Antl. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
Vaculík - Hradila, Daniš, Solař, Podepřel, Metelka, Jančařík, Žůrek, Smolka, Hotěk, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Harásek
Mizera - Puzič, Šendera, Adamík, Veřmířovský, Slíž, Charvát, Fajkus, Slánský, Franz, Korec, Stoklásek, Kafka, Trčka, Stránský, Volný, Klapetek