Mladší dorost nezvládl zápas o 6 bodů, ztrácí jich už pět

P ř e r o v - Domácí zápas s předposlední Opavou, která před ním měla o dva body více než Přerov, byl pro Zubry z dosavadních utkání logicky nejdůležitější ze všech. Nervozita jim však svazovala ruce a hosty naopak rychle uklidnila branka už po 105 sekundách hry. Po většinu zápasu pak Zubři tahali za kratší konec, nepomohl ani větší počet přesilovek. Soupeř více a přesněji střílel. Řadu šancí Zubrů, z níchž se začínaly rodit vyložené šance stačili hosté zlikvidovat ještě před zakončením, zbývající buď zneškodnil opavský gólman Marek nebo nebyly přesné. Průběh hry vyústil ve 29. minutě v druhý gól hostů. Skórem na straně domácích pohla teprve Nosskova střela do pravého vinklu až v 54. minutě. Soupeři ale ještě v 57. minutě využili přesilovku a odvezli si po zásluze všechny tři body. Zubrům už odskočili na pět bodů.
16.kolo, sobota 26.11.2011
HC ZUBR Přerov - HK Opava
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 54.Nossek (Daniš) - 2.Nardelli (Borunský), 29.Hlísta, 57.Monczmann (Hlačík). Rozhodčí: Lakomý - L.Navrátil, Dohnal. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0 Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
Gottwald - Hradila, Daniš, Žůrek, Metelka, Jančařík, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Ministr, Harásek, Nossek, Bochňák, Matlocha, Podepřel, Novák
Marek - Olšr, Monczmann, Dreljuš, Levák, Klement, Blaževič, Borunský, Ondruch, Nardelli, Rousek, Krupa, Hlačík, Hlísta, Rýpar, Stuchlík, Hartmann, Kosina