Mladší dorost podlehl doma Vítkovicím 0:7

P ř e r o v - Zápas se odehrával podle očekávaného scenáře. Ve všech třetinách stříleli hosté, patřící mezi favority soutěže, více než čtyřikrát častěji než Přerov. Převyšovali ho technikou i bruslením a domácího brankáře Gottwalda nenechali vydechnout. Zubři si sice několik větších šancí vytvořili také, ale takřka nikdy je nedotáhli do konce, protože pokud se ocitli vpředu v nějakém přečíslení, soupeř je obvykle stačil ještě dojet a zneškodnit. 15 střel, které se podařilo Zubrům na bránu přeci jen vyslat, zlikvidoval s přehledem brankář Vítkovic Mizera. Nejblíže ke gólu měli Zubři ve 33.minutě, kdy museli hosté faulovat Blahunka, který byl v sólovém nájezdu. Ani nařízené trestné střílení však úspěchem Zubrů neskončilo. Debakl mohl být i dvouciferný, tomu ale tentokrát zabránil přerovský gólman.
9.kolo, sobota 22.10.2011
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
0:7
(0:2, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 10. Kafka (Puzič), 17. Stránský (Kafka, Rudl), 28. Puzič (Ollender), 32. Volný (Ollender), 40. Malina (Slánský), 52. Trčka (Ollender), 54. Korec (Charvát, Slánský). Rozhodčí: Lakomý - Klvač, Navrátil J. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:7.
Gottwald - Hradila, Daniš, Podepřel, Metelka, Žůrek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Novák
Mizera - Puzič, Šendera, Halška, Adamík, Stoklásek, Charvát, Rudl, Fajkus, Slánský, Korec, Ollender, Malina, Kafka, Trčka, Stránský, Volný, Klapetek