Mladší dorost v Brně sahal po bodu, nakonec však prohrál 0:2

B r n o – Mladší dorostence HC ZUBR Přerov čekalo v neděli druhé utkání v řadě na ledě soupeře. Svěřenci trenérů Josefa Málka a Vladimíra Kočary zavítali do Brna, kde poměřily síly s družstvem Warrioru. Domácí byli sice podle tabulky v utkání favoritem, ale Zubři rozhodně nechtěli prodat svoji kůži lacino a oproti minulému duelu v Opavě hráli mnohem lépe. Od konce první třetiny se snažili smazat jednogólové manko a v moravské metropoli mohli při troše štěstí dosáhnout i na nějaký bod. Bohužel v zakončení se našim hráčům nedařilo a soupeř pojistil své vítězství až v poslední minutě základní hrací doby.
8.kolo, neděle 16.10.2011
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Denk (Lidák), 60. Dufek (Hohl). Rozhodčí: Humpolíček - Kohoutek, Procházka. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 37:17. Průběh utkání: 2:0.
Růžička - Nohel, Sedláček, Mandát, Polák, Vágner, Hussein, Denk, Lejska, Sabol, Dufek, Lidák, Hohl, Lainka, Dobiáš, Kubeš, Panáček
Gottwald - Hradila, Daniš, Blahunek, Kubíček, Vlach, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Novák, Metelka, Žůrek, Smolka